Toon filters
Filters
Laten zien
Product condities
  • HDMI (M) to micro HDMI (M) - 2 m - black - for LIFEBOOK A555, E754, S935, U7310, U7410, U7510, U904, U9310; Stylistic Q572, Q665, Q775
    Artikelnummer: S26391-F6055-L231
    Log-in voor prijsinformatie
    1 Op voorraad
  • Stacking cable - 46 cm - for Ethernet Routing Switch 4548, 4550; Nortel Ethernet Routing Switch 4526
    Artikelnummer: AL4518001-E6
    Log-in voor prijsinformatie
    61 Op voorraad
  • R4 - Refurb
    1 m - black - Europe - for Elite x2; EliteBook 1040 G4; EliteBook x360; ENVY 13; Pro x2; ProBook 430 G5; Spectre x360
    Artikelnummer: 213350-014-R4
    Log-in voor prijsinformatie
    52 Op voorraad
  • R4 - Refurb
    10GBase direct attach cable - SFP+ (M) to SFP+ (M) - 3 m - twinaxial - passive - for HPE Aruba 2540 48G, 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24, 8320, 8325-48Y8C
    Artikelnummer: J9283D-R4
    Log-in voor prijsinformatie
    17 Op voorraad
  • NBR 14136 (M) to IEC 60320 C13 - 1.83 m - Brazil - for HPE Aruba AP-207, 303, 304, 305, 365, 367, 504, 515, 535; Instant IAP-207, 304, 305, 325
    Artikelnummer: JW115A
    Log-in voor prijsinformatie
    4 Op voorraad
  • USB-C - DisplayPort - for HP 340S G7; Elite Slice G2; Elite x2; Mobile Thin Client mt45; ZBook 15 G6, 17 G6
    Artikelnummer: N9K78AA#AC3
    Log-in voor prijsinformatie
    1 Op voorraad
  • AS - Approved Selection
    2.5 m - Europe - for IP Phone 7940, 7960
    Artikelnummer: CP-PWR-CORD-CE-AS
    Log-in voor prijsinformatie
    100+ Op voorraad
  • R4 - Refurb
    50 cm - for HPE Aruba 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2930M 24
    Artikelnummer: J9734A-R4
    Log-in voor prijsinformatie
    5 Op voorraad
  • R4 - Refurb
    hot-plug (plug-in module) - AC 100-240 V - for J-series Services Router J6350; Secure Services Gateway SSG 550
    Artikelnummer: SSG-PS-AC-R4
    Log-in voor prijsinformatie
    1 Op voorraad
  • N3 - New Spares
    for Pavilion Elite HPE-500, Elite HPE-502, Elite HPE-510, ELITE HPE-520, Elite HPE-590
    Artikelnummer: 612330-002-N3
    Log-in voor prijsinformatie
    73 Op voorraad
  • 1 m - for HPE Aruba 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2930M 24
    Artikelnummer: J9735A
    Log-in voor prijsinformatie
    30 Op voorraad
  • N2 - New Bulk
    50 cm - for Catalyst 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X
    Artikelnummer: CAB-SFP-50CM-N2
    Log-in voor prijsinformatie
    13 Op voorraad
  • D1 - Demo
    USB-C - HDMI - for EliteBook 83X G8, 840, 84X G8; EliteBook x360; Pro c645; ProBook x360
    Artikelnummer: 4WX89AA-D1
    Log-in voor prijsinformatie
    1 Op voorraad
  • AC 250 V - 2.44 m - Europe - for Catalyst 3850-24, 3850-48, 9200
    Artikelnummer: CAB-TA-EU=
    Log-in voor prijsinformatie
    100+ Op voorraad
  • N2 - New Bulk
    AC 230 V - 91.4 cm - for Dell Mobile Projector M115; Inspiron 15 N5050, 15R N5110, N4050; Latitude E5520, E6430
    Artikelnummer: 0H718C-N2
    Log-in voor prijsinformatie
    30 Op voorraad
  • LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - for Storwize V3700, V5000, V7000; Storwize V3700
    Artikelnummer: 00MJ170
    Log-in voor prijsinformatie
    4 Op voorraad
  • DisplayPort (M) to DisplayPort (M) - 2 m - for HP 260 G4, t540; Desktop Pro 300 G6; Elite Slice G2; EliteDesk 805 G6; ProDesk 40X G6
    Artikelnummer: VN567AA
    Log-in voor prijsinformatie
    100+ Op voorraad
  • 10GBase direct attach cable - SFP+ (M) to SFP+ (M) - 3 m - twinaxial - passive - for HPE Aruba 2540 48G, 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24, 8320, 8325-48Y8C
    Artikelnummer: J9283D
    Log-in voor prijsinformatie
    44 Op voorraad
  • R4 - Refurb
    IEC 60320 C13 to CEE 7/7 (M) - AC 250 V - 10 A - 2.5 m - Europe - for EX 3200; 4200; QFX Series QFX3500 Switch
    Artikelnummer: CBL-EX-PWR-C13-EU-R4
    Log-in voor prijsinformatie
    5 Op voorraad
  • N2 - New Bulk
    Network cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M) - for Cisco Unified IP Phone 79XX
    Artikelnummer: CP-LAN-CORD-N2
    Log-in voor prijsinformatie
    100+ Op voorraad
  • RJ-45 (F) to DB-28 (M) - 30 cm
    Artikelnummer: JG263A
    Log-in voor prijsinformatie
    3 Op voorraad
  • N2 - New Bulk
    AC 250 V - 2.5 m - United Kingdom - for MDS 9020, 91XX, 9222; Nexus 2148, 5020, 93XX, 93XXX; UCS SmartPlay Select C3260
    Artikelnummer: CAB-9K10A-UK-N2
    Log-in voor prijsinformatie
    5 Op voorraad
  • HDMI (M) to HD-15 (VGA) (F) - 20 cm - for ThinkCentre M80; ThinkPad P14s Gen 2; T15 Gen 2; X13 Gen 2; V14 IGL; Yoga AIO 7 27
    Artikelnummer: 0B47069
    Log-in voor prijsinformatie
    18 Op voorraad
  • DB-9 (M) to RJ-45 (M) - for Aironet 1310 Outdoor Access Point/Bridge
    Artikelnummer: AIR-CONCAB1200
    Log-in voor prijsinformatie
    27 Op voorraad
  • N2 - New Bulk
    2 m - black
    Artikelnummer: CAB-ETH-2M=-N2
    Log-in voor prijsinformatie
    89 Op voorraad
  • R4 - Refurb
    1 m - for HPE Aruba 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2930M 24
    Artikelnummer: J9735A-R4
    Log-in voor prijsinformatie
    20 Op voorraad
  • power to IEC 60320 C5 - 2 m - black - United Kingdom
    Artikelnummer: PE090818
    Log-in voor prijsinformatie
    4 Op voorraad
  • SATA cable - Serial ATA 150/300 - SATA (F) to SATA (F) - 30 cm - latched, right-angled connector - red - for P/N: 35S24M2NGFF, CFAST2SAT25, PEXSAT32, ST521PMINT, USB2SATAIDE, USB3SSATAIDE
    Artikelnummer: LSATA12RA1
    Log-in voor prijsinformatie
    24 Op voorraad
  • LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - OM4 - for HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000; StoreFabric SN6500, SN6610, SN6620C 24, SN6650
    Artikelnummer: QK733A
    Log-in voor prijsinformatie
    20 Op voorraad
  • D2 - Demo
    USB adapter - USB-C (F) to DC jack, USB Type A (M) - USB 3.0 - 20.69 cm - for HP 24X G8, 255 G8; Chromebook Enterprise 14 G6; ProBook 630 G8, 635, 640 G8, 650 G8
    Artikelnummer: 6LX61AA-D2
    Log-in voor prijsinformatie
    1 Inkomend Verwacht 07-05-21