Toon filters
Filters
Laten zien
Product condities
  • HDMI (M) to micro HDMI (M) - 2 m - black - for LIFEBOOK A555, E754, S935, U7310, U7410, U7510, U904, U9310; Stylistic Q572, Q665, Q775
    Artikelnummer: S26391-F6055-L231
    Log-in voor prijsinformatie
    1 Op voorraad
  • VGA cable - HD-15 (VGA), stereo mini jack (M) to HD-15 (VGA), stereo mini jack (M) - 15.2 m - molded, thumbscrews - dark grey
    Artikelnummer: 92-2202050
    Log-in voor prijsinformatie
    6 Op voorraad
  • Stacking cable - 46 cm - for Ethernet Routing Switch 4548, 4550; Nortel Ethernet Routing Switch 4526
    Artikelnummer: AL4518001-E6
    Log-in voor prijsinformatie
    61 Op voorraad
  • R4 - Refurb
    1 m - black - Europe - for Elite x2; EliteBook 1040 G4; EliteBook x360; ENVY 13; Pro x2; ProBook 430 G5; Spectre x360
    Artikelnummer: 213350-014-R4
    Log-in voor prijsinformatie
    74 Op voorraad
  • NBR 14136 (M) to IEC 60320 C13 - 1.83 m - Brazil - for HPE Aruba AP-207, 303, 304, 305, 365, 367, 504, 515, 535; Instant IAP-207, 304, 305, 325
    Artikelnummer: JW115A
    Log-in voor prijsinformatie
    4 Op voorraad
  • R4 - Refurb
    50 cm - for HPE Aruba 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2930M 24
    Artikelnummer: J9734A-R4
    Log-in voor prijsinformatie
    9 Op voorraad
  • R4 - Refurb
    hot-plug (plug-in module) - AC 100-240 V - for J-series Services Router J6350; Secure Services Gateway SSG 550
    Artikelnummer: SSG-PS-AC-R4
    Log-in voor prijsinformatie
    1 Op voorraad
  • N3 - New Spares
    for Pavilion Elite HPE-500, Elite HPE-502, Elite HPE-510, ELITE HPE-520, Elite HPE-590
    Artikelnummer: 612330-002-N3
    Log-in voor prijsinformatie
    78 Op voorraad
  • N2 - New Bulk
    50 cm - for Catalyst 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X
    Artikelnummer: CAB-SFP-50CM-N2
    Log-in voor prijsinformatie
    14 Op voorraad
  • Direct attach cable - QSFP+ to QSFP+ - 5 m - twinaxial - for ACX Series Universal Metro Router ACX5448; QFX Series QFX5220; PTX Series PTX10008
    Artikelnummer: JNP-QSFP-DAC-5M
    Log-in voor prijsinformatie
    1 Op voorraad
  • AC 250 V - 2.44 m - Europe - for Catalyst 3850-24, 3850-48, 9200
    Artikelnummer: CAB-TA-EU=
    Log-in voor prijsinformatie
    100+ Op voorraad
  • LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - for Storwize V3700, V5000, V7000; Storwize V3700
    Artikelnummer: 00MJ170
    Log-in voor prijsinformatie
    4 Op voorraad
  • R4 - Refurb
    Network cable - QSFP+ (M) to SFP+ (M) - 5 m - SFF-8431/SFF-8436/SFF-8461 - passive - grey - for Nexus 93108TC-EX, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E; UCS C4200 Rack Server Chassis
    Artikelnummer: QSFP-4SFP10G-CU5M-R4
    Log-in voor prijsinformatie
    42 Op voorraad
  • 10GBase direct attach cable - SFP+ (M) to SFP+ (M) - 3 m - twinaxial - passive - for HPE Aruba 2540 48G, 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24, 8320, 8325-48Y8C
    Artikelnummer: J9283D
    Log-in voor prijsinformatie
    50 Op voorraad
  • R4 - Refurb
    IEC 60320 C13 to CEE 7/7 (M) - AC 250 V - 10 A - 2.5 m - Europe - for EX 3200; 4200; QFX Series QFX3500 Switch
    Artikelnummer: CBL-EX-PWR-C13-EU-R4
    Log-in voor prijsinformatie
    5 Op voorraad
  • N2 - New Bulk
    Network cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M) - for Cisco Unified IP Phone 79XX
    Artikelnummer: CP-LAN-CORD-N2
    Log-in voor prijsinformatie
    100+ Op voorraad
  • RJ-45 (F) to DB-28 (M) - 30 cm
    Artikelnummer: JG263A
    Log-in voor prijsinformatie
    3 Op voorraad
  • N2 - New Bulk
    AC 250 V - 2.5 m - United Kingdom - for MDS 9020, 91XX, 9222; Nexus 2148, 5020, 93XX, 93XXX; UCS SmartPlay Select C3260
    Artikelnummer: CAB-9K10A-UK-N2
    Log-in voor prijsinformatie
    5 Op voorraad
  • HDMI (M) to HD-15 (VGA) (F) - 20 cm - for IdeaPad Flex 3 CB 11M735; ThinkBook 14s G2 ITL; ThinkPad E14 Gen 2; E15 Gen 2; V55t-15
    Artikelnummer: 0B47069
    Log-in voor prijsinformatie
    88 Inkomend Verwacht 11-02-21
  • DB-9 (M) to RJ-45 (M) - for Aironet 1310 Outdoor Access Point/Bridge
    Artikelnummer: AIR-CONCAB1200
    Log-in voor prijsinformatie
    52 Op voorraad
  • 4-Lane - 26 pin 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) (M) to 26 pin 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) (M) - 2 m - for HPE MSL2024, MSL4048, MSL8096; StorageWorks MSL4048; StoreEver MSL2024, MSL4048, MSL8096
    Artikelnummer: AN975A
    Log-in voor prijsinformatie
    1 Op voorraad
  • N2 - New Bulk
    2 m - black
    Artikelnummer: CAB-ETH-2M=-N2
    Log-in voor prijsinformatie
    100 Op voorraad
  • power to IEC 60320 C5 - 2 m - black - United Kingdom
    Artikelnummer: PE090818
    Log-in voor prijsinformatie
    4 Op voorraad
  • SATA cable - Serial ATA 150/300 - SATA (F) to SATA (F) - 30 cm - latched, right-angled connector - red - for P/N: 35S24M2NGFF, CFAST2SAT25, PEXSAT32, ST521PMINT, USB2SATAIDE, USB3SSATAIDE
    Artikelnummer: LSATA12RA1
    Log-in voor prijsinformatie
    25 Op voorraad
  • LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - OM4 - for HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000; StoreFabric SN6500, SN6610, SN6620C 24, SN6650
    Artikelnummer: QK733A
    Log-in voor prijsinformatie
    5 Inkomend Verwacht 20-01-21
  • 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) (M) to 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) (M) - 4 m - for HPE D3600, D3610, D3700, D3710
    Artikelnummer: 716199-B21
    Log-in voor prijsinformatie
    1 Op voorraad
  • with Power Delivery (USB PD) - Compact - USB C Converter - USB-A to USB-C Adapter - USB C Port Adapter (HB30C1A1CPD) - Hub - 2 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop
    Artikelnummer: HB30C1A1CPD
    Log-in voor prijsinformatie
    91 Op voorraad
  • AC 250 V - 4.3 m - for Cisco 4500
    Artikelnummer: CAB-AC-2800W-INT
    Log-in voor prijsinformatie
    6 Op voorraad
  • 8Meter
    Artikelnummer: DF-O0319.8
    Log-in voor prijsinformatie
    2 Op voorraad
  • N2 - New Bulk
    Black 5-6ft/1,50-1,80M (N2)
    Artikelnummer: EURO-C13-STD-5/6FT-N2
    Log-in voor prijsinformatie
    100+ Op voorraad